Heldigvis var jeg forberedt på at det ble innehelg denne helgen, så da gikk det forholdsvis greit.
Har gått greit med hundene også, de har slappet av, slappet av, og slappet av. Imellom avslappingen har de måtte «jobbe» litt for litt godbiter og grønnsaker. Utrolig hva litt gulrot kan friste noen ganger.
Jeg har strikket litt, lest litt, kom siste boken av en «serie» jeg har lest nå til helgen. Begynte på den i går, og den virker bra. Blitt god mat, og god drikke.
Det eneste som egentlig manglet var et par turer, men de får vente. Kulden ser ut til å ha bitt seg skikkelig fast. Det kan se litt bedre ut når man ser på værmeldingen et par dager framover. Men når man kommer dit, så er værmeldingen endret seg også. Pluss at det er mye kaldere enn det står uansett.
Til helgen kommer sola tilbake her, og selv om det ikke er snakk om mange minutter (1?) til å begynne med, så vil det hjelpe etter hvert 🌞