Helgen har gått med til å spise kjeks 😛 Neida, selv om det har blitt noen.
Det har blitt noen turer, Jen var bra rolig i går kveld 🙂
I dag dro vi etterhvert ut på en vedlikeholdsrunde på noen cacher. Hadde et par røde skiftnøkler jeg måtte få fjernet.. Og så var det denne flommen som var, regnet med at den hadde tatt noen cacher.
Det ble et skikkelig regnvær, hurra. Men var nå det passet, så da var det bare å bli klissvåt, og skifte klær etterpå.
Jeg trodde «Fruktstien» var berørt av flommen, den var den forsåvidt, men alle cachene langs elvebredden hadde det bra. En av de lenger opp hadde det ikke fullt så bra, så jeg trasket opp til den også, og fikk skiftet en våt logg.
En annen cache hadde fått logg om at den trengte tilsyn, var tre DNF på den, og den siste trodde den var borte. Vi var knapt nok ute av bilen før Tore så cachen, så det ble enkelt.
Så var det en jeg har slitt med lenge, og flere med meg.. Der hengte jeg opp et PET rør, så får det bare være at disse PET rørene ikke er så populære.. De er ihvertfall solide, og denne har jeg hengt fast.
En aktiverte jeg, etter å ha deaktivert den etter flommen. Men jeg ble veldig usikker, så den ble midlertidig deaktivert igjen.
Sjekket noen til, men de hadde det helt bra. Får se om vi får sjekket noen til før vinteren setter inn.
Og nå kom jeg på at jeg hadde en kort liste over «å gjøre» i helgen, den ble ikke ferdig, tror jeg bare river av nederste delen av listen 😂
Var litt skodde når vi gikk om lørdag, men kom seg etterhvert..
Så bra at det har gått bra med de fleste cachene! Virker som om det bare var normalt vedlikehold du var nødt til 🙂
LikerLiker
Ja, var bare noen få som var berørt, av mine.
LikerLiker