1. mai

Mai!
Første fridag i mai, og flere blir det 😀
Dagen i dag har vært rolig. Vi lå «lenge», til slutt var det Jen som var så våken at det var bare å stå opp.
Været var ikke det beste, 5 varmegrader.. og litt vind. Men det regnet ikke 😛
Vi fikk en veldig fin tur på nesten tre timer, Jen har vært forholdsvis rolig etterpå..

DSC05513 (1024x683)

Veldig greit med en slik fridag først i uken, resten av uken blir kort. Denne føles ekstra kort, siden jeg flere ganger har tenkt søndag i dag.

Jen skal ta ny blodprøve denne uken, det blir veldig spennende. Nå har det gått ca to mnd siden sist, og det er en stund. Jeg har vekslet med å være litt optimistisk, til å være veldig optimistisk. Heldigvis får vi svar med det samme, slipper å vente noen dager på svaret.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 kommentarer om “1. mai

  1. Åh, spennende med blodprøve!
    Nairo og jeg var også ute og gikk i går. Blogginnlegget skulle publiseres i går kveld, men nettet forsvant 😦 Har lagt det ut nå. Vi fikk noen skikkelige bakker på turen i går, så Nairo var også rimelig sliten, selv om vi ikke var ute like lenge som dere. Bor på flatmark vi vettu, er ikke vant til stigninger 😉

    Liker

    1. Her er heldigvis nettet stabilt, men vi har fiber, så det kan ha noe med det å gjøre..
      Vi gikk oppover først på turen, så ble det litt nedover, og så flatt! Og så nedover igjen 😀 Vi må gå litt stigning uansett, men så kan vi velge om vi vil gå forholdsvis flatt, eller stigning.
      Det er jo litt behageligere på tur om man ikke puster og peser for mye, hehe.

      Liker

Legg gjerne igjen en kommentar :)

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..