Vi har besøk av barn og barnebarn i helgen, og det ser ut som vi fikk noen vannkopper i hus også, slik plutselig.
Eldste barnebarnet er fem år i dag, de årene har gått veldig fort, om fem år til så er han ti år..
Jen har storkost seg med besøk, etter første kveld/dag så er det heldigvis litt roligere. Jen blir i overkant ivrig og glad når de små kommer, endelig kommer det noen små hun kan leke med 😀
Nå i kveld er Jen utslitt! Alle ungene har vært hjemme, barnebarna leker, og vi har gått blodspor.
Jen begynner å bli virkelig flink ang sporene, (jeg skal ikke nevne dagens hundefører..), men er enkle spor vi går enda, så vi får se om vi endrer litt på vanskelighetsgraden på sporene snart.
Jen er svært ivrig i å være med på alt som skjer, så når man er i dusjen så er dette det som ofte ligger utenfor..
Å «gjerde» inn dusj, skittentøykurv og søppeldunken viste seg å være lurt 😛
Været har blitt litt bedre selv om det er mange kuldegrader om natta, forhåpentligvis blir det litt varmere og ikke den isende vinden også.
Har vært litt å ordne med siste tiden, og neste uke er det «fullt» opp, men så blir det litt roligere.
Vi begynner på valpekurs neste uke, det skal bli veldig spennende. Vi er i full gang med «hjemme alene» trening, skal skrive litt mer om det i eget innlegg, det er litt å skrive om..