Ofte kan det være grunner til at man vil gå i fred med hunden, mange grunner.
Og ikke alltid det hjelper så mye å si fra.. For hunder og folk man møter er jo selvsagt bare snille, uansett. Og folk har hatt hund selv, så selvsagt kan de hund, skulle bare mangle.
Vel, de har ikke hatt min hund, og en del andre hunder jeg kjenner, så de kjenner ikke til min hund sin oppførsel.
Jeg blir veldig glad når folk med eller uten hund hører på hva jeg sier, og ikke begynner å diskutere hva de kan om hund. Og vi har faktisk møtt en del som hører og forstår «problemet». Amanda takler dårlig at folk kommer rett på henne, eller for nær henne uten videre. Amanda trenger plass, og tid. Får hun det så går alt veldig greit.
Men jeg kom på disse hundevestene når jeg ryddet på datamaskinen min, de kan være veldig greie om man ferdes der det er mye folk og trener med hunden, eller annet.
Treningsvester for hunder med tekst på kan være veldig lurt.


Vestene kan kjøpes i flere størrelser, flere farger, og ikke minst med forskjellige tekst. Man kan bestemme hva som skal stå på vesten selv også.
Vestene kan kjøpes her, og ikke var de dyre heller. Jeg likte veldig godt teksten som sto på de bildene ovenfor her, og man kan jo bare velge tekst på norsk om man heller vil det.

Takk for tips 🙂 Vest er bestilt og vi håper vi kan ut å trene i fred 🙂
LikerLiker
Så flott, jeg syntes de var riktig så smarte, og flotte. De synes på litt avstand også 🙂
LikerLiker
Hei! DIsse vestene er visst «unavailable» nå står det.. Vet du om andre steder man kan få kjøpt slik vest? 🙂
LikerLiker
Hei, ser ut som det bare er for en kort stund, så kommer de tilbake. Spørs om de har sommerferie. Jeg kjøpte fra de nå i februar, https://boerboelheidi.com/2018/02/27/treningsvest-for-hund/
Jeg vet ikke om andre steder, om du ikke vil vente å se an når de er tilbake (man kunne få beskjed på mail når de kom tilbake), så kan man kanskje spørre på hundegruper på fb eller noe slik 🙂
LikerLiker