Dyneløft

14 dager til juleferie 😀
Nå har vi fått snø, igjen. Denne gangen håper jeg den får ligge i fred, men det er dårlige utsikter. Får nyte den mens man kan.
Med så mye snø som har kommet nå skulle man tro det kunne bli litt problematisk for henne å ut å tisse, men neida. Selv om det er måket et stort område ute her så velger hun å gå ut i dypsnøen for å tisse.

Amanda ligger snart dårlig an til å få være på soverommet når hun er alene, noe som egentlig ikke er sant… ser ut som det er det rommet hun foretrekker å være på når hun er alene. Hun går dit å legger seg om vi er hjemme også, om det blir for sent. Slik sett er det dumt hun ikke klarer å «oppføre» seg.

I kveld oppdaget jeg plutselig en vattdott på gulvet, da var det bare å gå på soverommet, og der lå deler av dynen min i sengen hennes, i mange smådeler.. Min nye dyne, og med helt nytt dynetrekk (la på i går). Er nesten så jeg så for meg et bur… Men, jeg får vel gjøre som jeg gjør med puten min hver morgen, ta med dynen og legge den i våpenskapet.

Senere på kvelden så gjør hun jo hva hun kan for å gjøre det godt igjen og forstyrrer det hun kan

boerboel

Amanda ligger på gulvet ved føttene mine, men får ikke nok oppmerksomhet, så da kliner hun hodet opp på foten min, *halloooo* liksom. Ikke så enkelt å overse noe slik.

Legg gjerne igjen en kommentar :)

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..