Chakira representerer

Siden jeg steller så bra med forkjølelsen min, er jeg så heldig å ha den usedvanlig lenge. Dro på jobb i går, bare for å snu…Så da ble det ingen fest heller. Kanskje like greit, var i seng halv ti om kvelden (uten å ha vært på fest…) Kjenner jeg begynner å bli lei, men ikke så mye å gjøre med det.

I dag har vi (Chakira) hatt besøk, og hun representerte seg og boerboel rasen på en kjempefin måte. De som var her ble ikke mindre bestemt på å kjøpe seg boerboel, så da blir det nok flere av den flotte rasen i området her. Er flere som skal hilse på Chakira, så dette er morsomt. Jeg er ikke så lett å stoppe når jeg begynner å snakke om Chakira eller boerboel, så å treffe på flere som liker rasen og synes de er fantastisk flotte er bare topp.

 

Min datter er hjemme i helgen, så da ble det ferdig middag av henne og T i kveld.

 

Jeg fikk endelig siste del av bestillingen min i dag. Støsugeren kom tidligere i uken, i dag kom denne: (bilde fra elkjøp)

Uffda, ble et lite bilde, men dere ser det er en kaffemaskin 😛 Og jeg som da ikke drikker kaffe…Det er største grunn til å kjøpe slik maskin, det er så mye å velge i av smaker.

Hadde planene klare for hele dagen i dag…men slik gikk det ikke, planene *poff* borte. Planene for i morgen er å lage sylte, må benytte «besøket» litt mer før hun drar 😉

 

2 kommentarer om “Chakira representerer

  1. Kjedelig at forkjølelsen skal dryge sånn 😦 Blir vel ekstra lenge til neste gang da kanskje…

    Så artig at dere/Chakira er så flotte representanter for rasen. Kjekt å kunne besøke noen når man vurderer en rase.

    Liker

    1. Nå skal jeg ikke ha noen forkjølelse før i 2013!

      Det er jo veldig greit å se hunderasen en vurderer, selv om det er stor individuell forskjell fra hund til hund,så får man en anelse om hvordan hunden er 🙂

      Liker

Legg gjerne igjen en kommentar :)

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..